Public relations

Dokážeme vám zajistit pozornost médií, ale public relations znamená mnohem více. Identifikujeme správné cílové skupiny a najdeme nejvhodnější způsob jejich oslovení, vytvoříme komunikační strategii a umožníme vám čelit případným rizikům, které by mohla ohrozit váš byznys a jeho reputaci.

Sociální média a influenceři

Facebook, Instagram, Twitter, Snapchat… Sociální sítě dnes tvoří neodmyslitelnou část jakékoli komunikační strategii a na jejich zvládnutí může záviset váš růst. Pomůžeme vám získat nové příznivce a představíme vaše služby či produkty lidem, jejichž názor ovlivňuje ostatní.

Organizace akcí a produkce

Nabízíme přes dvě dekády zkušeností s pořádáním akcí pro nejnáročnější klientelu. Máme důkladně zmapované stovky lokalit po celé zemi, disponujeme dlouholetými kontakty na osvědčené dodavatele a dokážeme navrhnout optimální podobu akce pro jakýkoli rozpočet. Zajišťujeme také tvrobu propagačních materiálů, informačních brožur, webů či korporátní identity.

Tvorba obsahu

Kvalitní obsah je takový, který co nejlépe zaujme vaši cílovou skupinu. My jej dokážeme vymyslet a díky rozsáhlé síti autorů také vytvořit a přizpůsobit vaší značce. Poutavé, jazykově pestré texty, multimediální obsah i virtuální realita – cokoli potřebné pro váš úspěch.